Společnost Technoma a.s.

Technoma a.s. je česká obchodní společnost založená v roce 1994.

V roce 1994 jsme založili společnost Technoma, spol. s r.o. specializovanou na dodávky materiálů pro výstavbu, rekonstrukce a opravy kanalizační a vodovodních sítí, odvodňovacích a vnitřních odpadních systémů. V roce 2008 jsme změnili právní formu naší společnosti na Technoma a.s.

Působíme na celém území České republiky, dodávky materiálů realizujeme prostřednictvím našich středisek ve Vratimově, Brně a Kolíně. V rámci oboru se řadíme mezi největší obchodní firmy v České republice.

Umíme najít optimální řešení pro velké stavební projekty i malé soukromé investice

Ve snaze vyhovět požadavkům našich zákazníků neustále rozšiřujeme sortiment, vedle materiálů pro inženýrské sítě dnes nabízíme také materiál pro výstavbu komunikací a geosyntetické materiály.

Za dobu naší vice než 20 leté existence na trhu jsme se stali centrálním partnerem v oblasti dodávek materiálů pro výstavbu a rekonstrukci inženýrských sítí a komunikací. Rozsáhlé obchodní vztahy s celou řadou specializovaných výrobců a know-how našich zaměstnanců nám umožňuje najít optimální řešení pro velké stavební projekty i malé soukromé investice. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří jsou zárukou vysoké kvality. Veškeré nabízené výrobky jsou certifikované pro uvedení na český trh.

Od roku 2019 jsme výhradním dodavatelem výrobků z tvarné litiny tradičního rakouského výrobce Tiroler Rohre GmbH pro Českou republiku.